KONST / Litografier / Färglitografier 13899248
nr 1389 9248
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografier, 4 st, "Abrakadabra". Figurkompositioner. Signerad, numrerad 91/200. Motivet: ca 42x53 cm respektive 53x42 cm. Yttermått inklusive ram: ca 51x61 cm
Kondition: ett glas saknas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:22:55
700 kr
800 kr
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd